NASZE OSIĄGNIĘCIA

Udział uczniów PG w Szewnie  w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach w roku szkolnym 2016/17

 

Rodzaj konkursu

Nazwisko i imię uczestnika

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

 

Język angielski

 

 

17

1.Wojciech Marzec

2.Bartosz Bieniek

1.Wojciech Marzec - finalista

 

Język niemiecki

 

8

1.Dawid Nowak

2. Agnieszka Grześkiewicz

3. Weronika Kasprzyk

 

  1. Dawid Nowak - finalista
  2. Weronika Kasprzyk - finalista

 

 

 

Język polski

 

 

 

7

  1. 1. Wojciech Marzec
  2. 2. Weronika Kasprzyk
  3. 3. Bartosz Bieniek
  4. 4. Marta Bęben
  5. 5. Oliwia Mazur
  6. 6. Natalia Kocznur
  7. 7. Dominik Jasiński

1.Wojciech Marzec- finalista

2.Natalia Kocznur   - finalista

3.Dominik Jasiński  - finalista

 

 

Matematyka

 

 

 

      18

1.Wojciech Marzec

2.Paweł Suswał

3.Karolina Zakrzewska

4.Weronika Kasprzyk

 

1.Wojciech Marzec- laureat

2.Paweł Suswał- finalista

 

Fizyka

   1

1.Wojciech Marzec

1. Wojciech Marzec- laureat

Chemia

5

1.Bartosz Leśkiewicz

-----------------------------

Biologia

5

1.Kucharska Kinga

 

-----------------------------

Informatyka

----

-----------------------

-----------------------------

 

Geografia

 

12

1.Wojciech Marzec

2.Natalia Baka

3.Oliwia Mazur

 

-----------------------------

Historia

 

8

1.Wojciech Marzec

2.Jakub Piętowski

1. Wojciech Marzec - laureat

2. Jakub Piętowski  - finalista

 

Język rosyjski

 

       2

1.Wojciech Marzec

2.Paweł Suswał

 

1. Wojciech Marzec - finalista

 

 

Udział uczniów PG w Szewnie  w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach w roku szkolnym 2014/15


Rodzaj konkursu

Nazwisko i imię uczestnika

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

 

Język angielski

12

  1. Wojciech Marzec
  2. Bartosz Kubicki
  3. Maciej Kaniewski
  4. Maciej Adamski

 

1.Bartosz Kubicki - finalista

Język niemiecki

6

  1. Karolina Różalska
  2. Weronika Wielgus
  3. Aleksandra Kosiela

-

 

Język polski

1

1.Weronika Jankowska

-

 

Matematyka

 

15

  1. Mateusz Żelaszczyk

-

Fizyka

3

1.Bartosz Kubicki

2.Szymon Różalski

3.Jakub Jankowski

-

Chemia

5

1.Bartosz Kubicki

2.Jakub Jankowski

-

Biologia

6

  1. Kinga Ziębora
  2. Dominika Dolska
  3. Zuzanna Wiecheć
  4. Jakub Żardecki
  5. Sylwia Deroń
  6. Daniel Cudzik

-

Informatyka

---

-----------------------

-

Geografia

8

1.Zuzanna Wiecheć

2.Dominika Dolska

3. Sylwia Deroń

-

Historia

11

1.Dominik Gierczak

 

-

Język rosyjski

5

1.Szymon Różalski

2. Oliwia Siek

 

 1.    Oliwia Siek- finalista


 

 

Udział uczniów Publicznego Gimnazjum w Szewnie w konkursach literackich, przedmiotowych i artystycznych w roku szkolnym 2014-15

 

Lp

Tematyka i organizator konkursu

Liczba uczniów uczestniczących

Nazwiska uczniów uczestniczących

osiągnięcia

Nazwisko i imię nauczyciela- opiekuna

1

Konkurs YOUNGSTER Najlepszy uczeń roku szkolnego 2014/2015

 

5

Dominika Wąsiel

Dryjas Maria

Sitarski Mateusz

Kwiecień Bartosz

Góral Katarzyna

Dominika Wąsiel - laureat

Dryjas Maria- finalista

Sitarski Mateusz- finalista

Kwiecień Bartosz- finalista

Góral Katarzyna- finalista

Katarzyna Kasprzyk

2

 

II świętokrzyski konkurs języków obcych My w Europie

2

Wiecheć Zuzanna

Deroń Sylwia

-

Katarzyna Kasprzyk

3

 

XIV Miedzygimnazjalny Konkurs Matematyczny

(Etap Szkolny i finałowy)

 

Nauczyciele matematyki PG nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

4 - kl. I

4 – kl. II

Marzec Wojciech

Susfał Paweł

Zakrzewska Karolina

Kasprzyk Weronika

Deroń Sylwia

Śliwka Jakub

Kopyra Jan

Bąk Maciej

Marzec Wojciech - III miejsce

Bernadeta Walczak

4

X Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów (część testowa i pisemna)

I, II i III etap

3

Marzec Wojciech

Susfał Paweł

Kowalski Kacper

Marzec Wojciech – udział w II etapie

Bernadeta Walczak

5

Międzygimnazjlany konkurs matematyczny Co dwie głowy to nie jedna

PG 1

 

 

6

Kowalski Kacper

Marzec Wojciech

Deroń Sylwia

Gałuch Antoni

Żelaszczyk Mateusz

Kubicki Bartosz

-

Agnieszka Bidzińska

Małgorzata Janicka

Bernadeta Walczak

6

 

 

 

Olimpiada Historyczna

etap szkolny

 

2- IIId

2- IIc

Gierczak Dominik

Sitarski Mateusz

Deroń  Sylwia

Wiecheć Zuzanna

Gierczak Dominik – udział w II etapie

Marzena Kusal

 

7

ŚCDN Wojewódzki Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze

2

Wiecheć Zuzanna

Kąska Patrycja

Wiecheć Zuzanna - wyróżnienie

Jolanta Kolasa

8

 

Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Kielcach

 

Konkurs języka niemieckiego organizowany  w ramach Dni Języków

 

II świętokrzyski konkurs języków obcych My w Europie

 

1

 

 

 

1

1

 

 

2

 

Wielgus Weronika

 

 

 

Wielgus Weronika

Kosiela Aleksandra

 

 

Cudzik Daniel

Gałucha Antoni

Wielgus Weronika – etap I i II

 

 

 

Wielgus Weronika - I miejsce

Kosiela Aleksandra – etap I i II

--------

Aneta Pacocha

 

 

 

 

 

Anna Barańska

9

Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

 

 

 

2

Kowalski Kacper

Pytlak Dominika

Kowalski Kacper – I miejsce w etapie gminnym

Pytlak Dominika – II miejsce w etapie gminnym

Małgorzata Janicka

10

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

 

 

 

 

3

BakalarskiAdrian

Kowalski Kacper

Olszewski Kornel

Kowalski Kacper -

II miejsce w etapie gminnym

Małgorzata Janicka

11

Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Kielcach

 

II świętokrzyski konkurs języków obcych My w Europie

 

XXII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

2

 

 

 

2

 

 

3

Deroń

Wiecheć

 

 

Sałata Oliwia

Nowak Dawid

 

Deroń

Wiecheć

Ziębora

 

 

 

 

Sałata Oliwia, Nowak Dawid – II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

L.Ziębora

12

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezja Zbigniewa Herberta

 

12

Wielgus Kinga

Kasprzyk Weronika

Marzec Wojciech

Wiecheć Zuzanna

Wielgus Kinga -I miejsce

Kasprzyk Weronika-II miejsce

Wiecheć Zuzanna- III miejsce

Jolanta Skuza

Paulina Brociek

13

Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii 2015

 

 

 

8

Wąsiel Dominika

Jankowska Weronika

Polit Agata

Wąsiel Dominika – I miejsce

Jankowska Weronika – II miejsce

Polit Agata, Dawid Ludynia (Bodzechów) – III miejsce

Jolanta Skuza

Paulina Brociek

Agnieszka Kozieł

 

14

Konkurs Języka Polskiego

1

Jankowska Weronika

 

Jolanta Skuza

15

Konkurs recytatorski Poezji K.I.Gałczyńskiego

14

 

Wielgus Kinga – I miejsce

Wiecheć Zuzanna – II miejsce

Kasprzyk Weronika, Marzec Wojciech – III miejsce

Jolanta Skuza

Paulina Brociek

Agnieszka Kozieł

 

16

II świętokrzyski konkurs języków obcych My w Europie

Tematyka: Reklama i środki masowego przekazu

ZS nr 2 w Ostrowcu Św.

4

Różalski Szymon

Bąk Paulina

Stępień Agata

Podgajna Paulina

Różalski Szymon – II miejsce

Bąk Paulina- Ii miejsce

Stępień Agata - wyróżnienie

Podgajna Paulina - wyróżnienie

Ilona Wesołowska

17

II Świętokrzyski Konkurs Piosenki Rosyjskiej Matrioszka

ZS nr 2 w Ostrowcu Św.

2

Stępień Agata

Bieńkowska Monika

Stępień Agata - wyróżnienie

Bieńkowska Monika- III miejsce

Ilona Wesołowska

18

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Łodzi

Teatr Muzyczny Fundacja PucckuuMup

1

Bieńkowska Monika-udział

-

Ilona Wesołowska

19

Konkurs Przedmiotowy z Języka rosyjskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty

1

Siek Oliwia

Siek Oliwia – finalistka etapu wojewódzkiego

Ilona Wesołowska

20

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

1

Kubicki Bartosz

Kubicki Bartosz– finalista etapu wojewódzkiego

Małgorzata Wójcik

21

Konkurs plastyczny – święto liczby π

25

Etap szkolony-nagrody

Bień Klaudia

Wiecheć Zuzanna

Zieliński Bartosz

Agnieszka Bidzińska

Małgorzata Janicka

Bernadeta Walczak

22

Konkurs biologiczny

6

 

Dolska Dominika

Ziębora Kinga

Cudzik Dawid

Deroń Sylwia

Wiecheć Zuzanna

Żardecki Jakub – wszyscy II etap

Lidia Ziębora

22

Trzymaj formę

10

 

Susfał Paweł – II etap

Lidia Ziębora

23

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

1

Kubicki Bartosz

Kubicki Bartosz – finalista etapu wojewódzkiego

Małgorzata Wójcik

24

Konkurs przedmiotowy z fizyki

3

Jankowski Jakub

Kubicki Bartosz

Różalski Szymon

Jankowski Jakub

Kubicki Bartosz

Różalski Szymon – wszyscy II etap

Elżbieta Spętkowska

25

Konkurs przedmiotowy z chemii

2

Jankowski Jakub

Kubicki Bartosz

 

Jankowski Jakub,

Kubicki Bartosz – II etap

 

Elżbieta Spętkowska

26

Konkurs Pieśni Patriotycznej i Legionowej

3

 

Nowak Dawid - wyróżnienie

Aleksandra Kowalska

27

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

5

 

Zając Natalia – II miejsce

Łata Anita – wyróżnienie

Dolska Dominika - udział

Aleksandra Kowalska

Agnieszka Kwiatkowska

28

Konkurs w formie eliminacji do Międzynarodowego festiwalu Kolęd i Pastorałek

2

 

Nowak Dawid – wyróżnienie

Bieńkowska Monika - wyróznienie

Aleksandra Kowalska

29

Konkurs przedmiotowy z geografii

 

 

Deroń Sylwia

Wiecheć Zuzanna

Dolska Dominika – wszyscy II etap

Elżbieta Kucharska

30

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

 

 

Adamski Maciej, Kaniewski Maciej – II etap

Agnieszka Kwiatkowska

 

Udział uczniów PG w Szewnie w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015-16

Lp

Rodzaj konkurencji sportowych

Organizator

Liczba uczniów biorących udział w zawodach

- zajęte miejsce

Osiągnięcia- imiona i nazwiska uczniów

Nazwisko nauczyciela opiekuna

Dziewczęta

Gminne

1

 

Koszykówka dziewcząt

 

Urząd Gminy

I miejsce

O.Jedlikowska, A. Zawada, K. Jabłczyk, Z.Wiecheć, D.Wieczorek, N.Ziółkowska, P. Kunat, M.Witkowska, N.Jasiak,  D.Dolska,  K.Bień, S.Deroń, J.Jabłońska

Tomasz Marynowski

2

Tenis stołowy

 

Urząd Gminy

2 osoby - I miejsce

Marta Bęben

Martyna Witkowska

Małgorzata Duda

3

 

Badminton

Urząd Gminy

6 uczennic – II miejsce

Dominika Dolska   Olga Jedlikowska  Wiktoria Ciamaga Paulina Karcz  

Małgorzata Duda

 

4

 

Piłka siatkowa dziewcząt

Urząd Gminy

14 7 uczennic-

II miejsce

Jedlikowska Olga, Jedlikowska Oliwia, Gierczak Kinga,Natalia Jasiak, Agata Ogłaza, Andżelika Turek, Sylwia Deroń, Martyna Witkowska, Katarzyna Jabłczyk, Klaudia Bień, Dominika Wieczorek, Dominika Lipiec, Zuzanna Wiecheć, Marta Bęben.

Mariusz Skrzypczyk

powiatowe

 

1

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

Szkolny Związek Sportowy

13 osób- II miejsce

Gierczak Kinga, Mikos Natalia,Karaś Weronika,Zawada Aleksandra, Jedlikowska Olga, Turek Andżelika, Ziębora Kinga, Żelazna Julia, Jedlikowska Patrycja, Ogłaza Agata, Łasicka Julia, Bajak Julia, Sadłocha Agata,

Małgorzata Duda

Mariusz Skrzypczyk

2

 

Tenis Stołowy

Szkolny Związek Sportowy

 2 uczennice- I miejsce

Bęben Marta  Witkowska Martyna

Małgorzata Duda

3

 

Liga badmintona

Świętokrzyski Związek Badmintona

5 uczennic- V miejsce

Dolska Dominika Olga Jedlikowska  Ciamaga Wiktoria Karcz Paulina Ordowska Julia

Małgorzata Duda

Wojewódzkie

 

1

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Szkolny Związek Sportowy

13 osób

10 miejsce

Gierczak Kinga, Mikos Natalia,Karaś Weronika,Zawada Aleksandra, Jedlikowska Olga, Turek Andżelika, Ziębora Kinga, Żelazna Julia, Jedlikowska Patrycja, Ogłaza Agata, Łasicka Julia, Bajak Julia, Sadłocha Agata,

Małgorzata Duda

Mariusz Skrzypczyk

2

Półfinał Wojewódzki Tenis stołowy

Szkolny Związek Sportowy

2 uczennice

I miejsce

Bęben Marta  Witkowska Martyna

Małgorzata Duda

3

Finał Wojewódzki Tenis stołowy

Szkolny Związek Sportowy

2 uczennice

V miejsce

Bęben Marta  Witkowska Martyna

Małgorzata Duda

4

Finał

Ligi Badmintona

Świętokrzyski Związek Badmintona

1 uczennica

12 miejsce

Ciamaga Wiktoria

Małgorzata Duda

Inne

1

Integracyjny Turniej klas I

 

n-le wf

80 osób

Klasy I

Wszyscy n-le wf

2

Turniej piłki ręcznej

n-le wf

260

Klasy I-III

Wszyscy n-le wf

3

Turniej piłki siatkowej

n-le wf

250

Klasy I-III

Mariusz Skrzypczyk

Małgorzata Duda

4

Dzień Sportu

n-le wf

250

Klasy I-III

Mariusz Skrzypczyk

Małgorzata Duda

5

Turniej w piłce halowej dziewcząt

n-le wf

40 osób

Klasy I-III

wWszyscy n-le wf

6

Olimpiada lekkoatletyczna

n-le wf

 

Klasy I-III

Wszyscy n-le wf

Chłopcy

Gminne

1

 

Piłka siatkowa chłopców

 

 

15 uczniów 

I miejsce

 

Kunysz Grzegorz

2

Koszykówka chłopcy

 

 

Urząd Gminy

11 uczniów

I miejsce

Bartosz Styczeń,Iwan maciej, Deroń Bartosz, Jabłoński Jakub, Kozłowski Jakub, Kopyra Jan, Podgajny Karol

Gromek Kamil, Góra Jakub, Cudzik Daniel, Kaczmarczyk Kacper

Tomasz Marynowski

3

Gminne Igrzyska lekkoatletyczne

 

 

Urząd Gminy

14 uczniów- II miejsce

Góra Jakub, Deroń Bartosz, Jabłoński  Jakub, Iwan Maciej, Gromek Kamil, Gałucha Antoni, Kozłowski Jakub Kopyra Jan, Skiba Krystian, Ochocki Damian,  Matyjasek Michał, Kaczor Jakub, Kaniewski Michał 

Tomasz Marynowski

4

Tenis stołowy

 

 

Urząd Gminy

4 uczniów

I miejsce

II miejsce

 

Zembala Patryk   Jabłoński Jakub

Olszewski Kornel  Gromek Kamil

Małgorzata Duda

5

Badminton

Urząd Gminy

5 uczniów

IV miejsce

Jabłoński Jakub   Gałucha Antoni   Zemsta Mateusz   Byrtus Sebastian  Poletek Mateusz

Małgorzata Duda

powiatowe

1

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Szkolny Związek Sportowy

12 uczniów

III miejsce

 

Kunysz Grzegorz

Marynowski Tomasz

2

 

Tenis stołowy

 

Szkolny Związek Sportowy

6 uczniów

I miejsce

IV miejsce

 

Zembala Patryk  Jabłoński Jakub

Olszewski Kornel  Gromek Kamil

Małgorzata Duda

3

Badminton

 

 

Świętokrzyski Związek Badmintona

5 uczniów

III miejsce

Jabłoński Jakub Gałucha Antoni Zemsta Mateusz  Byrtus Sebastian  Połetek Mateusz 

Małgorzata Duda

4

Piłka Nożna Chłopców

 

 

Szkolny Związek Sportowy

9 uczniów

III miejsce

Kopyra Jan,Kozłowski Jakub,Ochocki Damian, Jabłoński Jakub, Zembala Patryk, Wyrębkiewicz Miłosz, Gromek Kamil, Kowalski Dawid,

Skrzypczyk Mariusz Marynowski Tomasz

Wojewódzkie

1

 

Półfinały wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców

Szkolny Związek Sportowy

 12 uczniów- III miejsce

 

Kunysz Grzegorz

2

 

Tenis stołowy -półfinały

 

Szkolny Związek Sportowy

4 uczniów

II miejsce

III miejsce

 

Zembala Patryk   Jabłoński Jakub

Olszewski Kornel  Gromek Kamil

Małgorzata Duda

3

 

Badminton- finał wojewódzki

Świętokrzyski Związek Badmintona

1 uczeń

VIII miejsce

Jabłoński  Jakub

Małgorzata Duda

                            Inne

1

Turnie i mecze sparingowe w piłce ręcznej

 

18 uczniów

 

Kunysz Grzegorz

2

Integracyjny Turniej klas I

n-le wf

80 osób

Klasy I

Kunysz Grzegorz

Marynowski Tomasz

3

I Dzień Wiosny

n-le wf

250

Klasy I-III

Kunysz Grzegorz

Marynowski Tomasz

4

Dzień Sportu

Dzień dziecka

n-le wf

250

Klasy I-III

Kunysz Grzegorz

Marynowski Tomasz

5

Turniej wewnątrzszkolny międzyklasowy w piłce ręczną – chłopców i dziewcząt

n-le wf

250

Klasy I-III

Kunysz Grzegorz

Mariusz Skrzypczyk

                   

 



Udział uczniów PG w Szewnie w zawodach sportowych w roku szkolnym 2014-15

Lp

Rodzaj konkurencji sportowych

Organizator

Liczba uczniów biorących udział w zawodach

- zajęte miejsce

Osiągnięcia- imiona i nazwiska uczniów

Nazwisko nauczyciela opiekuna

Dziewczęta

Gminne

1

Drużynowy Tenis Stołowy

 

n-le wych.fiz. gminy Bodzechów

3

I miejsce- M. Bęben, M. Witkowska, K. Góral

M. Duda

2

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Psdziewcząr, PH dziewcząt

 

n-le wych.fiz. gminy Bodzechów

9- Ps II m,   

13- PN-II m

II miejsce- P. Bochenek. K. Podczasi, N.Gaweł, M.Dryjas,K. Smolińska, N. Jasiak, A.Szczodrak, J. Partyka, A.Łata, D.Wojtala, J. Pajur, M. Mikołajczak, Barańska, J. Ciechanowska

M. Skrzypczyk, T. Marynowski

powiatowe

1

Sztafetowe biegi przełajowe

 

Woj.Szk. Zw. Sportowy

14

I miejsce –K. Dziekan,O. Jedlikowska, P.Pycela, W.Wielgus, J. Żelazna, P. Jedlikowska, A.Oglaza, E. Gruszka, J.Bajak, P. Bieńkowska, M. Mikołajczak, N.Mikos, W.Karaś

 

M. Duda

M.Skrzypczyk

G.Kunysz

2

Drużynowy Tenis Stołowy

Woj.Szk. Zw. Sportowy

3

II miejsce- M. Bęben, M. Witkowska, K. Góral

M. Duda

Wojewódzkie

1

 

Sztafetowe biegi przełajowe

 

Woj.Szk. Zw. Sportowy

14

XV miejsce- Pycela P.,Wielgus W. Żelazna J. Dziekan K. Jedlikowska O. Jedlikowska P. Ogłaza A. Gruszka E. Bajak J. Bieńkowska P. Mikołajczak M. Karaś W. Wiatrowska P.

M. Duda

M.Skrzypczyk

G.Kunysz

2

Drużynowy Tenis Stołowy

 

Woj.Szk. Zw. Sportowy

3

II miejsce- Bęben M, Witkowska M,Góral K.

M. Duda

Inne

 

1

2

 

Liga badmintona

Olimpiada lekkoatletyczna

 

 

Urząd Gminy Bodzechów

3

 

24

Pycela P, Kuzka W. Gruszka E.

 

I miejsce

M.Duda

 

M. Duda

M.Skrzypczyk

G.Kunysz

T.Marynowski

Chłopcy

Gminne

1

Drużynowy Tenis Stołowy

 

n-le wych. fiz.

z Gminy Bodzechów

5

I miejsce- Olszewski K, Zembala P.

II miejsce-  Jabłoński J. Gromek K.

M. Duda

2

 

Gminne Zawody Młodzieży Szkolnej- piłka nożna chłopców

n-le wych. fiz.

z Gminy Bodzechów

11

I miejsce- Niedzielski, Kozłowski, Ochocki, Przydatek, Wieczorek, Jabłoński, Sitarski, Kozłowski, Piotrowski Najdo, Kwiecień

M. Skrzypczyk

T. Marynowski

3

 

Gminne Zawody Młodzieży Szkolnej- piłka siatkowa chłopców

n-le wych. fiz.

z Gminy Bodzechów

12

II miejsce

Grzegorz Kunysz

4

Gminne Zawody Młodzieży Szkolnej- koszykówka

 

n-le wych. fiz.

z Gminy Bodzechów

12

I miejsce -

M. Skrzypczyk

T. Marynowski

powiatowe

1

Drużynowy Tenis Stołowy

Woj.Szk. Zw. Sportowy

6

II- miejsce- Zembala P., Olszewski K., Zientarski Ł.

IV miejsce- Gromek K., Jabłoński J., Starachowski p.

M. Duda

2

Powiatowe Biegi Przełajowe Chłopców

 

Woj.Szk. Zw. Sportowy

12

Iv-miejsce

Kunysz Grzegorz

Marynowski Tomasz

Wojewódzkie

1

Drużynowy Tenis Stołowy

Woj.Szk. Zw. Sportowy

4

II miejsce -Zembala P., Olszewski K., Zientarski Ł. 

M. Duda

                            Inne

1

Liga badmintona w Ostrowcu św.

 

 

 

1

III miejsce- Sitarski M.

M. Duda

2

Liga badmintona w Szewnie

 

2

III miejsce- Sitarski M, Niedzielski R

M. Duda

3

Piłka nożna chłopców- turniej integracyjny

 

14

IV miejsce

Grzegorz Kunysz

 

4

Lekkoatletyczne igrzyska gminne- olimpiada

 

20

I miejsce

Grzegorz Kunysz

Tomasz Marynowski

5

Liga halowa

 

3

uczestnictwo 

Tomasz Marynowski

 

 

 


Udział uczniów PG w Szewnie  w konkursach przedmiotowych organizowanych

 

przez Kuratorium Oświaty w Kielcach w roku szkolnym 2013/14

 

Rodzaj konkursu

Nazwisko i imię uczestnika

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

 

Język angielski

 

10

  1.  Zofia Marzec 
  2. Anna Stola
  3. Martyna Budzińska

Zofia Marzec laureat

Język niemiecki

 

7

  1. Jakub Bera
  2. Karolina Skiba

-

 

Język polski

7

1.Zofia Marzec 

2.Martyna Budzińska

 

1.Zofia Marzec 

2.Martyna Budzińska

 

 

Matematyka

 

18

  1. Zofia Marzec
    1. Tymoteusz Spychaj

1.Zofia Marzec

2.Tymoteusz Spychaj        laureat

Fizyka

           7

1.Zofia Marzec

2.Tymoteusz Spychaj

Tymoteusz Spychaj laureat

Chemia

7

1.Tomasz Jąder

-

Biologia

13

  1. Michał Heba

-

Informatyka

9

-

-

Geografia

15

1.Tymoteusz Spychaj

2.Aleksandra Łebek

  1. Paweł Rycąbel

 

Tymoteusz Spychaj laureat

Historia

10

  1. Dominik Gierczak
  2.  TymoteuszSpychaj
  3. Mateusz Sitarski
  4. Michał Heba
  5. Jarosław Oleksiak

 

-

Język rosyjski

5

  1. Małgorzata Stola
  2. Anna Stola
  3. Weronika Iwan

 

  1. Anna Stola
  2. Weronika Iwan

 

 





Osiągnięcia uczniów Publicznego gimnazjum w Szewnie  w roku szkolnym 2012-13

 

Konkursy przedmiotowe

lp

Nazwa konkursu

 

II etap- rejon

III etap wojewódzki

  1.  

Konkurs języka rosyjskiego

 

Ślusarz Michał

Michał  Ślusarz- laureat

  1.  

Konkurs języka niemieckiego

Cieszkowska Sandra

Łyś Aneta

Wiącek Marcin

 

-

  1.  

Konkurs języka angielskiego

 

Marzec Zofia

Wiącek Marcin

-

  1.  

Konkurs biologiczny

Matyjasek Joanna

Zembala Julita

Rycąbel Paweł

Wiącek Marcin

Łebek Paweł

Stawiarski Mateusz

Heba Michał

Przysucha Rafał

-

  1.  

Konkurs matematyczny

Marzec Zofia

Cieszkowska Sandra

Michał  Ślusarz - laureat

  1.  

Konkurs geograficzny

Cieszkowska Sandra

Łebek Paweł

-

  1.  

Konkurs chemiczny

 

Ślusarz Michał

-

  1.  

Konkurs fizyczny

Ślusarz Michał

-

  1.  

Konkurs historyczny

Chojnacki Olaf

Rabczewski Bartosz

Jankowski Mateusz

Ślusarz Michał

-

10.   

Konkurs języka polskiego

Rojek Adrianna

-

11.   

Konkurs Informatyczny

-

-

Udział uczniów w konkursach literackich, przedmiotowych i artystycznych

w roku szkolnym 2012-2013

Lp

Tematyka i organizator konkursu

Liczba uczniów uczestniczących

Nazwiska uczestników

Osiągnięcia

Nazwisko i imię n-la opiekuna

  1.  

Konkurs „Teenagers in action programu  Youngster”

5

  1. W.Sałapa
  2. Łapa W.
  3. Loranty A.
  4. S.Piotrowska

W. Sałapa- laureat

K. Kasprzyk

  1.  

Konkurs na najlepszego ucznia r.szk. 2012/13 w ramach Programu Youngster

2

  1. Piotrowska S.
  2. Matyjasek J.

 

Piotrowska S.

Matyjasek J. - laureaci

 

K.Kasprzyk

  1.  

II Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

9

 

Kowalska A. -II miejsce

K.Łata, Rożek  I.-wyróż.

K. Kasprzyk

A.Kowalska

A.Kwiatkowska

  1.  

Szkolny Konkurs Ortograficzny z okazji Dnia Języków Europejskich

12

 

Murzyn A. – I miejsce

Wiącek M- I miejsce

Błasiak A. – II miejsce

J.Skuza

A.Kozieł

P.Brociek

  1.  

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii 2013”

6

 

Murzyn Agata – I m-ce

Stola A. – II m-ce

Post W.- Iv m-ce

J.Skuza

A.Kozieł

P.Brociek

  1.  

Konkurs recytatorski :Julian Tuwim- czarodziej słowa’

14

 

Stawiarski M.- I m-ce

Kowalska a.- I m-ce

Wielgus K. – II m-ce

Wiśniewska A. III m-ce

J.Skuza

A.Kozieł

P.Brociek

  1.  

Konkurs czytelniczy „Mały książę’

20

 

Rojek A.-I m-ce

Wiśniewska A.-II m-ce

Bawoł R.

Cieszkowska S.

Stawiarski M. III m-ce

Walczyk D.

J.Skuza

A.Kozieł

P.Brociek

  1.  

Konkurs czytelniczy „Siedemdziesiąte urodziny Małego Księcia” IIILO

6

  1. Stawiarski M
  2. Rojek A.
  3. Wiśniewska a.
  4. Kowalska A.
  5. Komenda E.

A.Rojek- III m-ce

J.Skuza

P.Brociek

  1.  

III Międzygimnazjalny Przegląd Recytatorski poświęcony twórczości Juliana Tuwima „Strofy szalone”

6

  1. Wielgus K.
  2. Witkowska K.
  3. Stawiarski M.
  4. Wiśniewska A.
  5. Kowalska A.
  6. Komenda E.

Wyróżnienia

J.Skuza

A.Kozieł

P.Brociek

10.   

Turniej wiedzy pożarniczej

 

 

3

 

Banaczek P.

Dymanowski B.

Wielgus W.

 

- wyróżnienie

- I miejsce

- II miejsce

Małgorzata Janicka

11.   

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

3

Dymanowski B.

Bednarowski Ł.

Adamski M.

Etap gminny –I miejsce

M. Janicka

12.   

Konkurs Pieśni Legionowej

2

Sitarski M

Banaczek A.

- III m-ce

A.Kowalska

13.   

Festiwal Kolęd i Pastorałek

5

Łata A. K.

Sitarski M.

Wiatrowska P.

Rożek I.

 

 

 

- wyróżnienie

A.Kowalska

14.   

Powiatowy konkurs piosenki Rosyjskiej „Matrioszka”

1

Ślusarz M.

-

A.Kowalska

15.   

Olimpiada matematyczna Gimnazjalistów

1

Ślusarz M.

- udział w III etapie ogólnopolskim

B. Walczak

16.   

II Turniej Innowacyjny dla gimnazjum

3

  1. Ślusarz M.
  2. Wójtowicz P.
  3. Łebek P.

Etap powiatowy- 5 miejsce

J.Kolasa

17.   

Szkolny konkurs języka niemieckiego z okazji Dnia Języków Europejskich

19

Łebek P.

Łyś A.

Piotrowska S.

 I m-ce

II m-ce

III m-c e

A.Nowak

18.   

Ortograficzny konkurs języka niemieckiego

18

Wiącek M.

Rabczewski b.

Zembala J.

I m-ce

II m-ce

III m-c e

 

M. Przytuła

19.   

Ogólnopolski Konkurs- Blogowa mapa przemian

1

J. Styczyński

-

I. Zaręba

20.   

Konkurs j. angielskiego –

I LO im. Staszica

3

1.Stefański Ł.

2.Wiącek M.

3.Rabczewski B.

III m-ce

Ii m-ce

wyróżnienie

B. Łasisz

A.Kwiatkowska

21.   

Łowcy Talentów- Jersz

16

1.Ślusarz M.

2.Wójtowicz P.

3.Spychaj T.

4.Cieszkowska S.

5.Sitarski M.

6.Łebek A.

7.Kucharska M.

8.Gołąbko K

I m-ce w wojew.

IV m-ce w wojew.

VI m-ce w wojew.

II  m-ce w wojew.

V m-ce w wojew.

VII m-ce w wojew.

 

VIII miejsce w wojew.

M. Janicka

M. Rzpeka

 

Udział uczniów PG w Szewnie w zawodach sportowych w roku szkolnym2012-13

Lp

Rodzaj konkurencji sportowych

Organizator

Liczba uczniów biorących udział w zawodach

- zajęte miejsce

Osiągnięcia- imiona i nazwiska uczniów

Nazwisko nauczyciela opiekuna

Dziewczęta

Gminne

 

 

Gminne zawody w piłkę siatkową

gmina

11

-I miejsce

Loranty A. Oleksiak M, Witek K. Łata W., Zając P. ,Jasiak K., WichaI.,Reczko K., Łyś A.

B. Nadbrzuchowska

M. Duda

 

 

Gminny turniej w tenisa stołowego

 

6

-I,II miejsce

Karpińska K., Oleksiak M,. Witek K., Iwan W., Kidoń K. Stojek KI.

B. Nadbrzuchowska

M. Duda

powiatowe

 

 

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

 

12

-III miejsce

Dziekan K. Loranty  A, Pycela P, Kołodziej K. Wiatrowska P, Machula W, Mikołajczak M, Wicha I, Piotrowska S, Winiarska D, Górska M, Gaweł N.

B. Nadbrzuchowska

M. Duda

 

 

Powiatowy turniej w piłę siatkową w Waśniowie

 

11

- I miejsce

Loranty A, Oleksiak M, Witek K,  Łata W, Zając P, Jasiak A, Wicha I, Renata K, Łyś A, Wieczorek K. Stojek K.

B. Nadbrzuchowska

 

Powiatowy turniej w piłkę siatkową w Ćmielowie

 

 

11 osób

- I miejsce

-„-

B. Nadbrzuchowska

 

Powiatowy turniej w piłkę siatkową o puchar IV LO Mistrzostwa Sportowego

 

 

11 osób

- II miejsce

Loranty A, Oleksaiak M, Witek K,  Łata W, Zając P, Jasiak K, Wicha I, Reczko K, Łyś A,  Wieczorek K, Stojek K,

 

 

Powiatowe drużynowe zawody w tenisie stołowym

 

 

 

6 –

IV,V miejsce

Karpińska K. Iwan W. Oleksiak M.Witek K, Kidoń K, Stojek K.

B. Nadbrzuchowska

M. Duda

Wojewódzkie

 

Wojewódzkie4 sztafetowe biegi przełajowe

 

 

 

12 osób

- 12 miejsce

Dziekan K, Loranty A, Pycela P, Kołodziej K. Wiatrowska P, Machula W, Wicha I, Piotrowska S, Winiarska d, Gorska M, Gaweł N.

B. Nadbrzuchowska

M. Duda

 

 

Półfinały wojewódzkie w piłkę siatkową

 

 

11 osob-

4 miejsce

Loranty A, Oleksiak M, Witek K ,Łata W, Stojek K, Zając P, Wicha I, Łyś A. Reczka K, Jasiak A, Wieczorek K.

B. Nadbrzuchowska

M. Duda

Inne

 

Wewnątrzszkolne rozgrywki międzyklasowe  dziewcząt w piłkę ręczną

 

 

 

 

Uczennice klas I,II,III

B. Nadbrzuchowska

M.Duda

G.Kunysz

M.Skrzypczyk

T.Marynowski

 

Integracyjny dzień sportu klas pierwszych

 

 

 

 

 

klasa abcd

B. Nadbrzuchowska

M.Duda

G.Kunysz

M.Skrzypczyk

T.Marynowski

 

Dzień Sportu

 

 

Klasy I-III

Wszyscy n-le w-f

Chłopcy

Gminne

 

Drużynowy tenis stołowy

 

 

gmina

5 osób-

2 miejsce

Skrok M, Ordowski M, Oleksiak J,

M. Duda

 

 

Gminne międzyszkolne – piłka siatkowa

gmina

 

2 miejsce

Skrok M. Ordowski M, Jankowski M, Sałapa W, Słowiński M, Kłokocki K.  Siastacz M, Gajewski K, Kaminski D, Góra J.

G. Kunysz

 

 

Międzyszkolne zawody w koszykówkę

gmina

I miejsce

Batorski A, Kaczor M, Zieliński E, Stojek J,. Góra J, Chojnacki O, Sałapa W, Różalski

M. Skrzypczyk

powiatowe

 

 

Powiatowe drużynowe zawody w tenisie stołowym

 

Wojew.

Szkol.

Związ.

Sport.

 5 osób

3 miejsce

Skrok M, Ordowski M, Oleksiak JU

M. Duda

 

Powiatowe Zawody szkół zaprzyjaźnionych w piłkę ręczną

 

 

 

 

 

6 miejsce

Skrok , Ordowski,  Jankowski, Gołąbko, Góra , Stawiarski, Kamiński , Czajkowski, Gromski, Sałapa., Siastacz, Dziekan, Różalski

G. Kunysz

 

Powiatowe  drużynowe sztafetowe biegi przełajowe - Gutwin

 

 

6 miejsce

Piechota, Dziekan ,Różalski, Jóźwik, Jankowski, Siastacz, Ordowski, Kowalski G,

Marynowski T

Powiatowe zawody

W piłce siatkowej szkół zaprzyjaźnionych- Chmielów

 

 

6 miejsce

Skrok, Kłokocki, Góra, Kaniewski, Sałapa,  Gajewski

Skrzypczyk M.

Wojewódzkie

 

Wojewódzki półfinał w drużynowym tenisie stołowym

 

Wojew.

Szkol.

Związ.

Sport.

3 osoby

2 miejsce

Skrok M, Ordowski M, Oleksiak J

M. Duda

I                             inne

 

4- ro miesięczny turniej halowy o puchar Wójta Gminy Bodzechów

 

 

Hala

Szewna

 

Około 250 zawodników

Marynowski T

Skrzypczyk M

 

                 

 






Osiągnięcia uczniów Publicznego Gimnazjum w Szewnie

 

w roku szkolnym 2010/2011

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Kielcach

Rodzaj konkursu

 

Nazwisko i imię uczestnika

 

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Język angielski

  1. Ordowska Karolina
  2. Wójcicka Inga
  3. Chlewicka Magdalena
  4. Surowiec Magdalena
  5. Szczygieł Filip
  6. Pietrzyk Zuzanna
  7. Maj Karolina
  8. Cieszkowska Kinga
  9. Biernat Rafał
  10. Strójwąs Tomasz
  11. Zembala Julita
  12. Janicka Maria
  13. Pronobis Ewa
  14. Gardynik Mateusz
  15. Karcz Magdalena
  16. Gałka Marcin
  17. Stępień Izabela
  18. Serafin Edyta

 

-

 

Język niemiecki

  1. Wojtachnio Dominika
  2. Wójtowicz Paulina
  3. Pronobis Ewa
  4. Surowiec Magdalena
  5. Cieszkowska Kinga
  6. Kaczmarczyk Roksana
  7. Siwiec Kinga
  8. Banaczek Aneta
  9. Cieszkowska Sandra

10.  Szczygieł Filip

Wójtowicz Paulina

Surowiec Magdalena

Wójtowicz Paulina

Surowiec Magdalena

Język polski

  1. Kieliszewska Sylwia
  2. Pronobis Ewa
  3. Wójtowicz paulina
  4. Góra Agnieszka
  5. Surowiec Magdalena
  6. Karcz Magdalena

Surowiec Magdalena

Surowiec Magdalena

- laureat

Matematyka

 

 

 

  1. Sałapa Piotr
  2. Wojtachnio Dominika
  3. Jabłoński Piotr
  4. Karcz Magdalena
  5. Pronobis Ewa
  6. Kałuża Agnieszka
  7. Kozieł Milena
  8. Kaczmarczyk Roksana
  9. Dąbrowska Anna
  10. Jedlikowska Karolina
  11. Chlewicka Magdalena
  12. Natonek Jakub

-

-

Fizyka

-

-

-

 

Chemia

  1. Wojtachnio Dominika
  2. Siwiec Kinga
  3. Ordowska Karolina
  4. Polit Kamila
  5. Dziółko Paulina

-

-

Biologia

  1. Maliszewski Piotr
  2. Kulczycka Natalia
  3. Zalyevskyy Yaroslav
  4. Wojtachnio Dominika

Maliszewski Piotr

Maliszewski Piotr

 - laureat

Informatyka

  1. Bidziński  Bartłomiej
  2. Domagała Agata
  3. Wąsik Kinga
  4. Jaskólski Mariusz
  5. Kucharski Michał

-

-

Geografia

  1. Szczygieł Filip
  2. Pietrzyk Zuzanna
  3. Karcz Magdalena
  4. Zalyevskyy Yaroslav
  5. Surowiec Magdalena
  6. Styczeń Paulina
  7. Chyżowski Marcin
  8. Stępień Izabela
  9. Deroń Daniel
  10. Kaczmarczyk Roksana

Surowiec Magdalena         

Surowiec Magdalena

- laureatka

Historia

  1. Pietrzyk Zuzanna
  2. Góra Agnieszka
  3. Dąbrowska Anna
  4. Siwiec Kinga

Pietrzyk Zuzanna

 

Pietrzyk Zuzanna

- finalistka

 

Konkursy artystyczne

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w:

  1. Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej- 9 osoˆ i zdobyli wyróżnienie. Opiekun A. Kowalska
  2. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia PCK- 12 osób.
  3. W etapie rejonowym II miejsce zajęła Karcza Magdalena. Opiekun: Bernadeta Walczak.
  4. W szkole organizowany był Szkolny Konkurs Ortograficzny. Brało w nim udział 7 uczniów.
  5. I miejsce zajęła: M. Surowiec uczennica p. A. Kozieł, II miejsce zajął Wiącek Mariusz- uczeń p. J. Skuzy, III miejsce zajęła Cybula Emilia również uczennica p. A. Kozieł.

Zawody sportowe

Etap rejonowy:

W Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych udział brały drużyny dziewcząt i chłopców. Każda Drużyna składała się z 12 osób. Dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy V. Dziewczęta zakwalifikowały się do Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych, ale tam nie odniosły sukcesu.

Uczniowie brali udział w zawodach sportowych wynikających z kalendarza imprez sportowych:

- powiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopcy V miejsce- 10 osób

- powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dziewczyny – I miejsce- 10 osób

- finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych dziewczyn VIII miejsce – 10 osób

- powiatowe  drużynowe zawody w tenisa stołowego chłopcy- I miejsce – 8 osób

- powiatowe drużynowe zawody w tenisa stołowego dziewczyny III miejsc- 6 osób

- półfinały wojewódzkie w drużynowych zawodach w tenisa stołowego chłopcy III miejsce- 

  3 osoby

- półfinały wojewódzkie w piłkę siatkową chłopców V miejsce- 12 osób

- półfinały wojewódzkie w piłkę siatkową dziewczyny III miejsce- 12 osób

- powiatowe zawody w piłkę nożną  chłopcy- IV miejsce- 10 osób

-półfinały wojewódzkie w koszykówkę chłopcy III miejsce- 8 osób.

Zawody towarzyskie:

- turniej w piłkę siatkową dziewcząt o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Opatowie III    miejsce- 12 osób

           - turniej drużynowego tenisa stołowego w Kunowie o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Kunowie- IX miejsce- 4 osoby

-turniej szkół zaprzyjaźnionych o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Szewnie I miejsce- 10 osób

- turniej piłki nożnej Halowej w Kunowie o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Kunowie

- Turniej w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Ćmielowie- chłopcy II miejsce- 19 osób

- Turniej w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Bałtowie chłopcy II miejsce- 12 osób

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ROK SZKOLNY
PRZEDMIOT
POWIAT
WOJEWÓDZTWO-
FINALISTA
WOJEWÓDZTWO-
LAUREAT
2000/2001
język rosyjski
Beata Błaszkiewicz
Beata Błaszkiewicz














2002/2003
chemia
Przemysław Mirowski
Mateusz Pronobis


fizyka
Monika Spętkowska
Katarzyna Wiśniewska
Jowita Żurek
Monika Spętkowska

geografia
Przemysław Kulczycki
Robert Pożoga
Przemysław Kulczycki
Robert Pożoga

biologia
Katarzyna Dzioba
Ewelina Jurgas
Przemysław Mirowski
Paulina Niedbała
Radosław Polak
Agnieszka Ruman
Milena Pacia


język polski
Ewelina Jurgas
Monika Spetkowska
Ewelina Jurgas
Monika Spetkowska
Monika Spetkowska
matematyka
Monika Spetkowska
Anna Pietrzkiewicz
Monika Spetkowska
informatyka
Łukasz Cichocki
Arkadiusz Kidoń
Karol Kaczor
Konrad Matyjasek


historia
Anna Pietrzkiewicz
Wioleta Kwiecień
Karol Michalski















2003/2004
chemia
Robert Pożoga
Milena Pacia
Piotr Wydrzycki


fizyka
Grzegorz Mazur
Tomasz Strąpoć
Monika Surowiec


geografia
Milena Pacia
Przemysław Kulczycki
Magdalena Jeż


biologia
Agata Styczeń
Marta Heba


język polski
Krzysztof Witek


matematyka
Agnieszka Żurek


informatyka
Konrad Matyjasek
Piotr Wydrzycki
Marcin Susfał
Robert Pożoga


język rosyjski
Monika Surowiec
Żaneta Soboń
Monika Surowiec
Żaneta Soboń







2004/2005
chemia
Szymon Sałaga
Anna Szczechura


fizyka
Magdalena Jeż


geografia
Karol Jędrzejewski
Magdalena Jeż
Karol Jędrzejewski
Magdalena Jeż

biologia
Justyna Podsiadło
Piotr Loranty


język polski
Michał Uba
Agata Styczeń
Ewelina Bielak
Magdalena Jeż
Iwona Dziewięcka
Michał Uba

język rosyjski
Magdalena Jeż
Joanna Strąpoć
Magdalena Jeż
Joanna Strąpoć












2005/2006
język polski
Damian Syrek
Paulina Rojek


historia
Michał Pietrzyk
Łukasz Gad
Michał Pietrzyk Michał Pietrzyk
język rosyjski
Karolina Pytlak
Wioleta Dębakowska
Damian Sala
Kamil Dzioba
Wioleta Dębakowska
Kamil Dzioba

fizyka
Rafał Sałaga
Kamil Nowak
Paweł Mularski
Radosław Walczewski
M Barański
Kamil Nowak

biologia
Kamil Dzioba
Radosław Walczewski
Anna Kaniewska
Michał Raban
Marta Żardecka
Anna Kaniewska

geografia
Radosław Walczewski
Agnieszka Ćwik
Tomasz Bil
Paweł Mularski
Radosław Walczewski
Agnieszka Ćwik

informatyka
Maja Rzepka







2006/2007
konkurs
humanistyczny
Paulina Kaczmarczyk
Magdalena Kewandowska
Mateusz Kieliszewski
Katarzyna Jankowska
Małgorzata Wiącek
Klaudia Kot
Marta Żardecka
Marta Żardecka Marta Żardecka
konkurs
matematyczno-
przyrodniczy
Tomasz Bil
Paulina Kaczmarczyk
Michał Pietrzyk
Tomasz Bil
Paulina Kaczmarczyk
Michał Pietrzyk

informatyka
Karol Mruk









2007/2008
język angielski
Konrad Krupa
Konrad Krupa
język  niemiecki
Agnieszka Ślusarz
Barbara Kostrzewa
Wioleta Kaczmarczyk
Agnieszka Ślusarz
język polski
Tomasz Surowiec
Justyna Ostrowska
Wioleta Kaczmarczyk
Barbara Kostrzewa
Rafał Rusiecki
Tomasz Surowiec
fizyka
Marcin Walczyk
Michał Grelewski
Michał Grelewski
biologia
Justyna Ostrowska
Justyna Ostrowska
geografia
Marcin Walczyk
Tomasz Surowiec
Marcin Walczyk



2008/2009
język angielski
Konrad Krupa
Konrad Krupa Konrad Krupa
fizyka
Mateusz Żurek


geografia
Kinga Smoleńska
Natalia Tokarz
Maciej Jankowski


historia
Tomasz Przybytniewski
Tomasz Przybytniewski Tomasz Przybytniewski




2009/2010
matematyka
Karolina Kucharska
Karolina Kucharska
fizyka
Natalia Tokarz Natalia Tokarz
biologia
Adrianna Kaczmarczyk
Adrianna Kaczmarczyk
informatyka
Grzegorz Kostkowski
Grzegorz Kostkowski
geografia
Zuzanna Pietrzyk
Natalia Tokarz
Maciej Jankowski
Magdalena Surowiec
Magdalena Surowiec
Natalia Tokarz
Natalia Tokarz
historia
Zuzanna Pietrzyk
Zuzanna Pietrzyk



2010/2011
język polski
Magdalena Surowiec
Magdalena Surowiec Magdalena Surowiec
biologia
Piotr Maliszewski
Piotr Maliszewski Piotr Maliszewski
historia
Zuzanna Pietrzyk Zuzanna Pietrzyk
język niemiecki
Magdalena Surowiec
Paulina Wójtowicz
Magdalena Surowiec
Paulina Wójtowicz

geografia
Magdalena Surowiec Magdalena Surowiec Magdalena Surowiec
KONKURSY SPORTOWE I INNE

1999/2000

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Opiekun

Ilona Stalowska, Joanna Zawadzka, Adrian Kozak

Milenijny Konkurs Rejonowy „Wiara św. Wojciecha, Mądrość Ottona, Męstwo Bolesława-Fundamentem Średniowiecznej Europy”

mgr Waldemar Frańczak

Milena Świercz, Marta Walczak

Konkurs Poezji Chrześcijańskiej  „W Gliniany Dzban Mojego Życia”.

mgr Elżbieta Zwierzyk

Sztafeta chłopców

Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe

mgr Beata Gołębska

2000/2001

Katarzyna Dzioba

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym

mgr Marta Rzepka

Marta Walczak, Monika Spętkowska, Milena Świercz

Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezja i Proza na Wschód Od Bugu”

mgr Elżbieta Zwierzyk

2001/2002

Sztafeta dziewcząt

II Miejsce W Wojewódzkich Przełajowych Biegach Sztafetowych

mgr Beata Gołębska

 

Indywidualne Wojewódzkie Przełajowe Biegi Sztafetowe

mgr Beata Gołębska

Joanna Zawadzka

Laureatka- Międzygimnazjalny Konkurs z  Języka Angielskiego

mgr Bogusława Łasisz

Joanna Zawadzka,  Adrian Kozak, Dominik Mucha

III miejsce- Rejonowy Konkurs Historyczny „Piastówny i Żony Piastów”

mgr Waldemar Frańczak

Monika Spętkowska (I miejsce),
Anna Pietrzkiewicz (II miejsce),
Joanna Zawadzka
(III miejsce)

Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny

mgr Marta Rzepka

2002/2003

Agnieszka Żurek

III Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny

mgr Marta Rzepka

Łukasz Cichocki, Kamil Dzioba, Przemysław Mirowski, Arkadiusz Kidoń
(III miejsce)

I Turniej Informatyczny w Zespole Nr 3

mgr Eulalia Jedlikowska

IX miejsceAnna Baka, Agnieszka Żurek, Danuta Swat, Marta Dąbrowska, Agnieszka Łajczak, Ewelina Kubik, Sylwia Pawlicka, Agnieszka Pawlik

Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe

mgr Marta Starzomska, mgr Małgorzata Duda, mgr Jacek Gronkowski

2003/2004

Adrian Kunat wyróżnienie

Międzygimnazjalny Konkurs „Szukamy Młodych Talentów“

mgr Jolanta Skuza

Joanna Boroń wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Literacki „Poetyckie Przebiśniegi”

mgr Jolanta Skuza

2004/2005

Szot Sylwester
Cichoń Rafał I Miejsce

III Turniej Informatyczny

mgr Eulalia Jedlikowska

Mansz Krzysztof
Rdzanek Mateusz III Miejsce

III Turniej Informatyczny

mgr Eulalia Jedlikowska

Dębakowska Wioleta
Przygoda Sylwia
Dzioba Katarzyna
Pytlak Karolina
Łasak Patryk
Gadkowska Karolina
Wójcik Katarzyna
III Miejsce

II Konkurs Piosenki Rosyjskiej

mgr Ewa Stelmasik

Maliszewska Magdalena -Wyróżnienie
Kunat Adrian –II Miejsce Walczewski Radosław
-I Miejsce
Zespół-I miejsce

Mistrzostwa Ostrowca Św. Scrabble

mgr Agnieszka Kwiatkowska

mgr Katarzyna Kasprzyk

Bil Tomasz
Raban Michał
Żardecka Marta
III Miejsce w województwie

Moja szkoła w Unii Europejskiej- konkurs UKIE w Warszawie

mgr Agnieszka Kwiatkowska

Dzioba Kamil
III miejsce (etap powiatowy)

Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

mgr Małgorzata Janicka

 

Dzioba Kamil
III miejsce

Moja Ojczyzna w Dolinie Kamiennej –Oddział PTTK w Ostrowcu Św.

mgr Elżbieta Kucharska

Grys Sylwia
Jarosińska Dominika
Dąbrowska Marta
- wyróżnienia

ASP Warszawa- Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza”

mgr Jolanta Kolasa

Dziewczęta
II Miejsce

Indywidualne Biegi przełąjowe –etap wojewódzki

mgr Małgorzata Duda

Dziewczęta
II Miejsce

Półfinały wojewódzkie w piłce siatkowej

mgr Małgorzata Duda

Dziewczęta
II Miejsce

Drużynowy Tenis stołowy- zawody powiatowe

mgr Małgorzata Duda

2005/2006

Magdalena Lewandowska
I miejsce- powiat

Olimpiada zdrowego stylu życia

mgr Bernadeta Walczak

Katarzyna Jankowska
III Miejsce

Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny

mgr Bernadeta Walczak

Walczyk Marcin
Walczewski Radosław
Sałaga Rafał
-laureaci

V Międzygimnazjalny Konkurs Zadań Logicznych i Matematycznych

mgr Bernadeta Walczak

mgr Marta Rzepka

Grelewski Michał

V Międzygimnazjalny Konkurs Zadań Logicznych i Matematycznych

mgr Bernadeta Walczak
mgr Marta Rzepka

Agnieszka Gębura
Małgorzata Ślusarz
Wioleta Kaczmarczyk
Joanna Wyrębkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Piękno mojego regionu”

mgr Jolanta Kolasa

Katarzyna Jankowska
- I Miejsce

Konkurs dla gimnazjalistów: matematyka-fizyka-chemia wI LO im. S. Staszica

mgr Elżbieta Spętkowska

Dziewczęta
III Miejsce

100m-LA i indywidualne 4 x 100m LA Zawody

mgr Małgorzata Duda

Dziewczęta-
II Miejsce

Półfinały wojewódzkie w Piłkę Siatkową

mgr Małgorzata Duda

Chłopcy
II i III Miejsce

Tenis stołowy zawody drużynowe- powiat

mgr Tomasz Marynowski

Chłopcy
II Miejsce

Półfinały wojewódzkie w Piłkę Siatkową

mgr Tomasz Marynowski
mgr Grzegorz Kunysz
mgr Krystian Czaja

2006/2007

Agata Sarna
III Miejsce

Szukamy Młodych Talentów – konkurs poezji

mgr Agnieszka Kozieł
mgr Elżbieta Zwierzyk
mgr Jolanta Skuza

Magdalena Lewandowska
-wyróżnienie

Szukamy Młodych Talentów – konkurs poezji

mgr Agnieszka Kozieł
mgr Elżbieta Zwierzyk
mgr Jolanta Skuza

Magdalena Maliszewska
-wyróżnienie

Szukamy Młodych Talentów – konkurs poezji

mgr Agnieszka Kozieł
mgr Elżbieta Zwierzyk
mgr Jolanta Skuza

Joanna Chrzanowska
II Miejsce

Konkurs Recytatorski Poezji angielskiej

mgr Katarzyna Kasprzyk

Dziewczęta
-V Miejsce

Sztafetowe biegi przełąjowe

mgr Małgorzata Duda
mgr Beata Nadbrzuchowska
mgr Krystian Czaja

2007/2008

Marcin  Walczyk
-wyróżnienie

I   Wojewódzki  Konkurs "Gimnazjalny MIstrz Rachunków"

mgr Bernadeta Walczak

Ostrowska Justyna
-finalistka

V Wojewódzki Konkurs Biologiczny

mgr Lidia Ziębora

Jedlikowska Justyna
I miejsce- powiat

Olimpiada Zdrowego stylu życia

mgr Bernadeta Walczak

Michał Grelewski
Krzysztof Kopyra
II miejsce- powiat
VI Turniej Informatyczny mgr Eulalia Jedlikowska
Jedlikowska Justyna III miejsce- województwo Olimpiada zdrowego stylu życia mgr Bernadeta Walczak
Chłopcy - II miejsce
Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców mgr Grzegorz Kunysz

2008/2009

Karolina Żelazowska
Karolina Maj
Karolina Ordowska
Ewa Pronobis
Kinga Wąsik
Katarzyna Byrtus
II miejsce - województwo
Konkurs Wojewódzki Giełda Turystyczna "Przygoda - Mój region"
mgr Izabela Zaręba
Michał Stępień -
I miejsce- etap gminny
Turniej Wiedzy Pożarniczej
mgr Małgorzata Janicka
Kinga Smoleńska
Marta Kijewska
Międzygimnazjalny- wyróżnienie etap międzygimnazjalny
Konkurs recytatorski "Śladami Z. Herberta"
mgr Jolanta Skuza
Kinga Smoleńska -
 I miejsce -etap rejonowy
"Ks Twardowski i jego spojrzenie na świat"
mgr Jolanta Skuza
Dominika Rosiak
-IV miejsce
"Ks Twardowski i jego spojrzenie na świat" mgr Jolanta Skuza
Natalia Tokarz
"Ks Twardowski i jego spojrzenie na świat" mgr Jolanta Skuza
Konrad Krupa -
II miejsce- etap wojewódzki
Liga Ortograficzna
mgr Jolanta Skuza
Marek Maj- finalista etapu wojewódzkiego
Liga Ortograficzna mgr Jolanta Skuza
Konrad Krupa
I miejsce
VI Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii"
mgr Jolanta Skuza
Tomasz Przybytniewski
laureat -etap wojewódzki
VI Konkurs Historyczny
mgr Waldemar Frańczak
Kopera Magda
Pronobis Ewa
Zwada Aleksandra
-IV miejsce w półfinałach wojewódzkich
Drużynowy Tenis Stołowy
mgr Beata Nadbrzuchowska
mgr Małgorzata Duda
mgr Mariusz Skrzypczyk
Jasiak Agnieszka
Ulińska Agnieszka
Biernat Katarzyna
Pałasz Paulina
- Imiejsce- etap gminny
Koszykówka dziewcząt
mgr Beata Nadbrzuchowska
mgr Małgorzata Duda
mgr Mariusz Skrzypczyk
Kaczor Paulina
Podlipna Beata
Wielguszewka Klaudia
Deroń Diana
Biernat Katarzyna
Jasiak Agnieszka
-I miejsce- etap gminny
półfinały wojewódzkie
Piłka siatkowa

mgr Beata Nadbrzuchowska
mgr Małgorzata Duda
Kaczor Paulina
Podlipna Beata
Wielguszewka Klaudia
Deroń Diana
Biernat Katarzyna
Jasiak Agnieszka
Jedlikowska Paulina
-II miejsce
II Środowiskowy Turniej w piłkę siatkową
mgr Beata Nadbrzuchowska
mgr Małgorzata Duda
Barański Tomasz
Korzeniowski Paweł
Falecki Damian
Kunat Kamil
Karasiński Patryk
Czarnecki Mateusz
Kłusek Igor
Kasprzyk Adrian
Różalski Sebastian
-I I miejsce- etap gminny
półfinały wojewódzkie
Piłka siatkowa
mgr Mariusz Skrzypczyk
mgr Tomasz Marynowski
mgr Grzegorz Kunysz
Barański Tomasz
Czarnecki Mateusz
Kasprzyk Adrian
Kunat Kamil
Kucharski Tomasz
-Imiejsce zawody gminne
Koszykówka chłopców
mgr Mariusz Skrzypczyk
mgr Tomasz Marynowski
mgr Grzegorz Kunysz

2009/2010

Kamila Stojek-
finalistka
Konkurs poezji ks. Jana Twardowskiego- etap wojewódzki
mgr Jolanta Skuza
Natalia Tokarz-
II miejsce
Konkurs poezji ks. Jana Twardowskiego- etap wojewódzki mgr Paulina Brociek
Karol Spychaj
Karolina Głodowicz-
laureaci
Powiatowy Konkurs Plastyczny
mgr Jolanta Kolasa
Karolina Kłonica
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
mgr Jolanta Kolasa
Anna Dąbrowska- wyróżnienie
Konkurs poezji z języka angielskiego
mgr Katarzyna Kasprzyk
Zespół wokalny w składzie:
Milena Kozieł
Agnieszka Góra
Karol Tąporowski
Magdalena Surowiec
Ewelina Sarna
Kamila Polit
Agata Domagała
Sylwia Kieliszewska
Agnieszka Kałuża
Aleksandra Piechota
Magdalena Chlewicka
Ewelina Brociek
Aneta Pożoga
- I miejsce
Konkurs Pieśni Patriotycznej i Legionowej
mgr Aleksandra Kowalska
Górska Agata
Grad Sylwia
Sarna Ewelina
Kłonica Karolina
Czuba Agnieszka
Korpik Marta
Surowiec Aleksandra
Kopera Magda
Sławińska Sylwia
Pucułek Jagoda
Pałasz Sandra
Łasicka Klaudia
-II miejsce
Powiatowe Drużynowe Biegi Sztafetowe Dziewcząt
mgr Małgorzata Duda
mgr Beata Nadbrzuchowska
Kopera Magda
Pronobis Ewa
Jedlikowska Paulina
- III miejsce
Powiatowe Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym
mgr Małgorzata Duda
Kopera Magda
Pronobis Ewa
Jedlikowska Paulina
-III miejsce
Półfinały Wojewódzkie w Drużynowym Tenisie Stołowym mgr Małgorzata Duda
Dudek Anna
Jagiełło Aleksandra
Jedlikowska Paulina
Kaczor Domionika
Kałuża Agnieszka
Kłonicka Karolina
Kopera Magda
Łasicka Klaudia
Maj Karolina
Ordowska Karolina
Sławińska Sylwia
Wielguszewska Klaudia
Zwada Aleksandra
-III miejsce
PółfinałyWojewódzkie w Piłkę Siatkową                                                       
mgr Beata Nadbrzuchowska
Zwada Aleksandra
Łasicka Klaudia
Pora Katarzyna
Wielguszewka Klaudia
Kałuża Agnieszka
Darnowska Katarzyna
Kozieł Milena
Łuczak Klaudia
Adamczyk Aneta
Sławińska Sylwia-
IV miejsce
Półfinały Wojewódzkie w Koszykówkę Dziewcząt
mgr Tomasz Marynowski
Fulara Krystian
Deroń Daniel
Witek Alan
Podczasi Łukasz
Serwicki Dawid
Kryj Sebastian
Różalski Sebastian
Zieliński Rafał
Kołton Andrzej-
IV miejsce
Półfinały Wojewódzkie w Koszykówkę Chłopców
mgr Tomasz Marynowski