WYNIKI KLASYFIKACJI

Wykaz uczniów Publicznego Gimnazjum w Szewnie,
którym przyznano stypendia naukowe lub sportowe
za I semestr roku szkolnego 2017/2018
 


lp

Nazwisko i imię

stypendium

1

Mazur Daria

naukowe

2

Mazur Oliwia

naukowe

3

Piętowski Jakub

naukowe

4

Winiarski Bartłomiej

Sportowe

5

Nadbrzuchowski Kacper

Sportowe

6

Tkaczyk Maja

Sportowe

7

Chyżowski Maciej

Sportowe

8

Rzepka Karol

Sportowe

9

Wojtyła Patrycja

Sportowe

10

Sobczyk Hubert

Sportowe

11

Iwan Kacper

Sportowe

12

Gajewska Natalia

Sportowe

13

Sałaga Dominika

Sportowe

14

Stojek Szymon

Sportowe

15

Nowakowska Martyna

Sportowe

16

Matyjasek Michał

Sportowe

17

Szczygieł Dominik

Sportowe

18

Mrozowicz Julianna

Sportowe

19

Piętowski Jakub

sportowe

Najwyższe średnie w II półroczu roku szkolnego 2016/2017

 

Lp

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1

Marzec Wojciech 

IIIa 

5,73 

2

Mazur Daria 

Ic 

5,69 

3

Mazur Oliwia 

IIa 

5,60 

4

 

Grześkiewicz Agnieszka 

IIIc 

5,53 

Piętowski Jakub 

IIc 

5,53 

5

Kasprzyk Weronika

IIIa

5,47

6

Cybula Magdalena

Ia

5,44

7

Iżak Zuzanna

Ia

5,38

Salamon Patryk

Ib

5,38

8

Zakrzewska Karolina

IIIb

5,33

Zembala Roksana

IIId

5,33

9

Nadbrzuchowski Kacper

Ia

5,25

10

Kuśmierz Aleksandra

IIb

5,20

11

12

Kowalska Katarzyna

Ia

5,19

Rzepka Karol

Ib

5,19

13

Mikołajczak Zofia

IIIa

5,13

Baka Natalia

IIa

5,13

Sałaga Dominika   

IIa

5,13

Jasiński Dominik

IIb

5,13

14

Zielińska Paulina

Ia

5,12

Gałucha Amelia

Ib

5,12

Ziółkowska Martyna

Ia

5,12

Kowalska Karolina

Ib

5,12

Wójcik Mateusz

Ib

5,12

15

Wójtowicz Dawid

IIIc

5,07  

Kucharska Kinga

IIId

5,07  

16

Krupa Małgorzata

Ia

5,06

17

 

Bęben Marta

IIIc

5,00

Leśkiewicz Bartosz

IIIc

5,00

Łupina Krzysztof

IIb

5,00

Podsiadły Kacper

IIIb

5,00

Wójcik Zuzanna

Ia

5,00

18

Jabłońska Justyna

IIIa

4,93

Kochan Julia

IIIa

4,93

Suswał Paweł

IIIb

4,93

Rdzanek Klaudia

IIa

4,93

Zielińska Maria

IIc

4,93

19

Pietrzak Marlena

Ib

4,88

20

Zieliński Bartosz

IIIb

4,87

Ordowska Julia

IIb

4,87

21

Wyrębkiewicz Miłosz

IIIa

4,83

22

 

Turbakiewicz Igor

Ia

4,81

Winiarski Bartłomiej

Ia

4,81

Gierczak Klaudia

Ib

4,81

Świątek Wiktoria

Ic

4,81

23

Kasprzyk Konrad

IIIb

4,80

Słapek Aleksandra

IIIc

4,80

Pękalska Oliwia     

IIc

4,80

24

 

Gierczak Kinga

IIIa

4,77

Garbacz Jakub

IIIa

4,77

25

Wojtyła Patrycja

Ib

4,75

Wolecki Wiktor

Ib

4,75

Turek Izabela

Ic

4,75




































































































Wykaz uczniów Publicznego Gimnazjum w Szewnie,

 którym przyznano stypendia naukowe lub sportowe

 za II semestr roku szkolnego 2016/2017

Nazwisko i imię

Klasa

Rodzaj stypendium

Cybula Magdalena

I A

naukowe

Nadbrzuchowski Kacper

I A

naukowe

Iżak Zuzanna

I A

naukowe

Salamon Patryk

I B

naukowe

Mazur Daria

I C

naukowe

Mazur Oliwia

II A

naukowe

Kuśmierz Aleksandra

II B

naukowe

Jasiński Dominik

II B

naukowe

Piętowski Jakub

II C

naukowe

Kasprzyk Weronika

III A

naukowe

Marzec Wojciech

III A

naukowe

Grześkiewicz Agnieszka

III C

naukowe

Zakrzewska Karolina

III B

naukowe

Suswał Paweł

III B

naukowe

Zembala Roksana

III D

naukowe

Nowak Dawid

III D

naukowe

Krupa Małgorzata

I A

sportowe

Nadbrzuchowski Kacper

I A

sportowe

Gałucha Amelia

I B

sportowe

Wojtyła Patrycja

I B

sportowe

Rzepka Karol

I B

sportowe

Sobczyk Hubert

I C

sportowe

Korpik Patryk

I C

sportowe

Gajewska Natalia

II A

sportowe

Kasprzyk Wiktoria

II A

sportowe

Stojek Szymon

II A

sportowe

Stojek Maja

II A

sportowe

Sałaga Dominika

II A

sportowe

Krajewski Hubert

II B

sportowe

Matyjasek Michał

II B

sportowe

Mrozowicz Julianna

II C

sportowe

Wrona Ewa

II C

sportowe

Moczyńska Emilia

II C

sportowe

Jabłońska Justyna

III A

sportowe

Wyrębkiewicz Miłosz

III A

sportowe

Kasprzyk Weronika

III A

sportowe

Marzec Wojciech

III A

sportowe

Podczasi Jacek

III B

sportowe

Kasprzyk Konrad

III B

sportowe

Podsiadły Kacper

III B

sportowe

Ogłaza Agata

III B

sportowe

Polit Adrian

III B

sportowe

Zieliński Bartosz

III B

sportowe

Styczeń Łukasz

III B

sportowe

Zakrzewska Karolina

III B

sportowe

Mikos Natalia

III B

sportowe

Staszewska Julia

IIIC

sportowe

Bieńkowska Monika

III C

sportowe

Bęben Marta

III C

sportowe

Zawada Aleksandra

III C

sportowe

Bidziński Kamil

III C

sportowe

Ciamaga Wiktoria

III D

sportowe

Starachowski Paweł

III D

sportowe

Bajak Julia

III D

sportowe

Kowalski Kacper

IIID

sportowe

Olszewski Kornel

III D

sportowe

Deroń Bartosz

III D

sportowe

Iwan Maciej

III D

sportowe


Średnia ocen śródrocznych poszczególnych klas

w roku szkolnym 2016/17

 

Średnia szkoły: 3,8

 

1.      Ib                                4,07

2.      Ia                                4,04

3.      Ic                                3,86

IIIc                              3,86

4.      IIb                               3,76

5.      IIIa                              3,73

6.      IIIb                              3,65

IIa                               3,65

7.      IIc                               3,64

8.      IIId                              3,57

Wykaz uczniów Publicznego Gimnazjum w Szewnie,

 którym przyznano stypendia naukowe lub sportowe

 za I semestr roku szkolnego 2016/2017

Lp

Nazwisko i imię

 

Klasa

Rodzaj stypendium

1.       

Piętowski Jakub

II C

naukowe

2.       

Jasiński Dominik

II B

naukowe

3.       

Marzec Wojciech

III A

naukowe

4.       

Mazur Oliwia

II A

naukowe

5.       

Mazur Daria

I C

naukowe

6.       

Cybula Magdalena

I A

naukowe

7.       

Ciamaga Wiktoria

III D

sportowe

8.       

Nadbrzuchowski Kacper

I A

sportowe

9.       

Krupa Małgorzata

I A

sportowe

10.   

Gałucha Amelia

I B

sportowe

11.   

Rzepka Karol

I B

sportowe

12.   

Gajewska Natalia

II A

sportowe

13.   

Sałaga Dominika

II A

sportowe

14.   

Stojek Szymon

II A

sportowe

15.   

Mrozowicz Julianna

II C

sportowe

16.   

Moczyńska Emilia

II C

sportowe

17.   

Jabłońska Justyna

III A

sportowe

18.   

Zieliński Bartosz

III B

sportowe

19.   

Kasprzyk Konrad

III B

sportowe

20.   

Ogłaza Agata

III B

sportowe

21.   

Zakrzewska Karolina

III B

sportowe

22.   

Staszewska Julia

III C

sportowe

23.   

Kowalski Kacper

III D

sportowe

24.   

Zawada Aleksandra

III C

sportowe

25.   

Olszewski Kornel

III D

sportowe

 

Najlepsi uczniowie - klasyfikacja śródroczna -rok szkolny2016/2017

Miejsce

Nazwisko i imię

Średnia

Klasa

1

Marzec Wojciech

5,40

IIIa

2

Mazur Daria

5,38

Ic

3

Mazur Oliwia

5,33

IIa

Piętowski Jakub

IIc

4

Jasiński Dominik

5,27

IIb

5

Cybula Magdalena

5,25

Ia

6

Kowalska Karolina

5,13

Ib

7

Iżak Zuzanna

5,06

Ia

8

Baka Natalia

 

5,00

IIa

Kasprzyk Weronika

IIIa

Zakrzewska Karolina

IIIb

Grześkiewicz Agnieszka

IIIc

9

Kowalska Katarzyna

4,94

Ia

Wójcik Mateusz

Ib

10

Nadbrzuchowski Kacper

4,88

Ia

Zielińska Paulina

Ia

Ziółkowska Martyna

Ia

Gałucha Amelia

Ib

Salamon Patryk

Ib

11

Sałaga Dominika

4,87

IIa

12

Kuśmierz Aleksandra

4,80

IIb

 

Pękalska Oliwia

 

IIc

13

Bęben Marta

4,79

IIIc

14

Krupa Małgorzata

4,75

Ia

Wójcik Zuzanna

Ia

 


 

Najlepsi uczniowie - klasyfikacja roczna 2015/2016


3A

Dolska Dominika

5,00

wzorowe

1C

Piętowski Jakub

5,67

wzorowe

2A

Marzec Wojciech

5,67

wzorowe

3C

Wiecheć Zuzanna

5,46

wzorowe

1A

Mazur Oliwia

5,40

wzorowe

2C

Grześkiewicz Agnieszka

5,40

wzorowe

3C

Deroń Sylwia

5,38

wzorowe

1B

Jasiński Dominik

5,33

wzorowe

1A

Baka Natalia

5,27

wzorowe

3A

Kaniewski Maciej

5,23

wzorowe

3A

Zembala Patryk

5,23

wzorowe

3A

Ziębora Kinga

5,23

wzorowe

1A

Sałaga Dominika

5,20

wzorowe

2A

Kasprzyk Weronika

5,20

wzorowe

2B

Zakrzewska Karolina

5,20

wzorowe

3A

Łojek Daria

5,15

wzorowe

3B

Gałucha Antoni

5,08

wzorowe

1B

Kuśmierz Aleksandra

5,07

wzorowe

2B

Podsiadły Kacper

5,07

wzorowe

3C

Rychta Karol

5,00

bardzo dobre

Uczniowie ze 100% frekwencją



Wykaz uczniów Publicznego Gimnazjum w Szewnie,

 którym przyznano stypendia naukowe lub sportowe

 za II semestr roku szkolnego 2015/2016
 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Rodzaj stypendium

Piętowski Jakub

I C

naukowe

Jasiński Dominik

I B

naukowe

Marzec Wojciech

II A

naukowe

Deroń  Sylwia

III C

naukowe

Wiecheć Zuzanna

III C

naukowe

Zembala Patryk

III A

naukowe

Kaniewski Maciej

III A

naukowe

Ziębora Kinga

III A

naukowe

Baka Natalia

I A

naukowe

Mazur Oliwia

I A

naukowe

Sałaga Dominika

I A

naukowe

Kasprzyk Weronika

II A

naukowe

Zakrzewska Karolina

II B

naukowe

Grześkiewicz Agnieszka

II C

naukowe

Jedlikowska Olga

III B

sportowe

Żelazna Julia

III B

sportowe

Turek Andżelika

III B

sportowe

Ciamaga Wiktoria

II D

sportowe

Olszewski Kornel

II D

sportowe

Witkowska Martyna

II C

sportowe

Bęben Marta

II C

sportowe

Kozłowski Jakub

III B

sportowe

Mularczyk Krystian

III B

sportowe

Gałucha Antoni

III B

sportowe

Kopyra Jan

III B

sportowe

Góra Jakub

III A

sportowe

Ochocki Damian

III A

sportowe

Zembala Patryk

III A

sportowe

 




Średnia ocen końcoworocznych poszczególnych klas w roku szkolnym 2014/15
Średnia szkoły: 3,78

 

miejsce w szkole

klasa

średnia

klasa IIa

4,02

II

klasa Ib

3,99

III

klasa Ia

3,97

IV

klasa Id

3,94

V

klasa IIIa

3,93

VI

klasa IIIc

3,92

VII

klasa  Ic

3,74

VIII

klasa IIId

3,65

IX

klasa IIb

3,61

X

klasa IIc

3,45

XI klasa IIIb 3,42





Wykaz uczniów 
z najwyższą średnią roczną w roku szkolnym 2014/15 

 

Średnia

Klasa

Marzec Wojciech

5,69

Ia

Deroń Sylwia

5,47

IIc

Wiecheć Zuzanna

5,4

IIc

Jankowski Jakub

5,4

IIIc

Kosiela Aleksandra

5,33

IIIc

Kubicki Bartosz

5,33

IIIc

Zieliński Bartosz

5,31

Ib

Wąsiel Dominika

5,27

IIIa

Grześkiewicz Agnieszka

5,23

Ic

Różalska Karolina

5,2

IIIa

Jankowska Weronika

5,2

IIIc

Różalski Szymon

5,2

IIIa

MIkołajczak Zofia

5,15

Ia

Kasprzyk Weronika

5,08

Ia

Cudzik Daniel

5,07

IIb

Wielgus Kinga

5,07

IIId

Podsiadły Kacper

5

Ib

Jankowska Marta

5

Id

Polit Agata

5

IIa


 

Wykaz uczniów, którym przyznano stypendium naukowe i sportowe

po II półroczu 2014/2015r

 

Lp

Nazwisko i imię

Klasa

Rodzaj stypendium

  1.  

Deroń  Sylwia

II C

naukowe

  1.  

Wiecheć Zuzanna

II C

naukowe

  1.  

Jankowska Weronika

III C

naukowe

  1.  

Jankowski Jakub

III C

naukowe

  1.  

Kosiela Aleksandra

III C

naukowe

  1.  

Kubicki Bartosz

III C

naukowe

  1.  

Marzec Wojciech

I A

naukowe

  1.  

Grześkiewicz Agnieszka

I C

naukowe

  1.  

Zieliński Bartosz

I B

naukowe

10.   

Różalska Karolina

III A

naukowe

11.   

Wąsiel Dominika

III A

naukowe

12.   

Różalski Szymon

III A

naukowe

13.   

Góral Katarzyna

III A

sportowe

14.   

Olszewski Kornel

I D

sportowe

15.   

Bęben Marta

I C

sportowe

16.   

Mikolajczak Maria

III C

sportowe

17.   

Zembala Patryk

II A

sportowe

18.   

Bajak Julia

ID

sportowe

19.   

Pycela Paulina

III B

sportowe

 

Gratulujemy wyników w nauce!!!

     

klasa

Nazwisko i imię

średnia

zachowanie

2A

Marzec Wojciech

5,40

wzorowe

1B

Jasiński Dominik

5,33

wzorowe

3C

Deroń Sylwia

5,23

wzorowe

3C

Wiecheć Zuzanna

5,23

wzorowe

1C

Piętowski Jakub

5,20

wzorowe

2A

Kasprzyk Weronika

5,13

wzorowe

1A

Mazur Oliwia

5,07

wzorowe

1A

Baka Natalia

5,00

wzorowe

2C

Grześkiewicz Agnieszka

5,00

wzorowe

2D

Jankowska Marta

5,00

wzorowe

1B

Kuśmierz Aleksandra

4,93

bardzo dobre

2A

Mikołajczak Zofia

4,93

bardzo dobre

1C

Pękalska Oliwia

4,87

wzorowe

2B

Zakrzewska Karolina

4,87

wzorowe

1A

Sałaga Dominika

4,80

bardzo dobre

2B

Podsiadły Kacper

4,80

bardzo dobre

2B

Zieliński Bartosz

4,80

wzorowe